Online Business ile Mücadele

Youtube arkadaşlarınız ve ailenizle sosyalleşme için değil sadece. bu popüler Youtube sitesine geldiğinde işinizi büyümesine yardımcı olmak için pek çok farklı fırsatlar vardır. Şu andaki reklamcılık ve pazarlama stratejilerini desteklemek için bir şey ihtiyacınız olsun ya da sadece dışarı başlıyoruz, Youtube pazarlama çözüm olabileceğini

youtube marketing

Youtube Insights iyi kullanın. Sen uzandı kaç kişi hakkında bir fikir edinmek için haftalık bazda bu özelliği ziyaret etmelisiniz. Her güncellemeler yanı sıra uzandı kullanımların haftalık sayıda ayrıntılı sayılarını almak mümkün olacaktır.

Hedefleriniz ne bilin. Neden Youtube pazarlama kullanmak istiyorsunuz? Bununla ne yapmaya çalışıyorsun. Başlamadan önce, Hedeflerinizi açıkça tanımlamak için zaman ayırın çok önemlidir. Etkili bir strateji üzerinde karar verin. İlk seferde almak için deneyin.

Eğlenceli ve Youtube iş sayfasındaki takipçileri almak kolay yolu bir yarışma yaratmaktır. Sadık takipçileri kendi takipçileri ile yarışma girişini paylaşmak ve hızlı bir şekilde kelime yaymak. ödül büyük bir şey olmak zorunda değildir, örnek bir ürün ya da küçük nakit ödül yaymak için yeterli olabilir.

youtube marketing

Eğer ürünlerin reklamını yapmak istiyor ama bu da Youtube sayfasında mevcut olduğunu yalnızca içerik olmamalıdır. Eğer işinizle alakalı olduğunu hissediyorum herhangi bir bilgi paylaşmalıdır. insanlar para kazanmak tek hedef olduğunu düşünüyorsanız, onlar sizinle çalışmaktan tereddüt olacaktır.

youtube marketing

Her iş Youtube olmak HAS bir efsane gerçekten olduğunu. Kampanyalarınızı planlamak sayfanızı korumak, fanlar ile iletişim ve reklamını yapmak alındığı zaman maliyeti küçük Bu adamları kontrol et işletme sahibi üzerinde büyük bir yük haline gelebilir. maliyetler kar artar gölgesinde kalır eğer dikkatlice düşünün.

Youtube sayfadaki diğer platformlardan Hisse diğer içerik. İşletmenizin bir web sitesi var mı? Bir blog? Bir YouTube kanalı? Her zaman sen, işinizle ilgili yeni içerik yüklemek buna da Youtube Sayfasında göründüğünden emin olun. İnsanlar işletmenizin YouTube kanalı ziyaret edilecek daha yeni bir video yüklemek çok daha Youtube günü ziyaret muhtemeldir.

Youtube mesajların her birine değer ve alaka eklemeyi deneyin. Diğer bir deyişle, tüm takipçileri bu sadece bir yardımcı ipucu veya tavsiye biraz olsa bile, sizin gönderilen bir şeyler kazanmak gerek. Ancak bir satıcı çok fazla olmayın, ya da insanlar Güncelleştirmelerinizin yorgun alacak.

Sürekli izleyici ile işle ilgili mesajları paylaşmayın. Bazı insanlar düzenli olarak bu tip bilgiler duymak istiyorum olsa da, diğerleri oldukça sıkıcı bulabilir. Eğer ürünleri üzerinde ilanları odaklanmak ve iş aslında nasıl çalıştığı hakkında daha az yayınlamak için en iyi çalışmalısınız.

youtube marketing

kampanyalarınız başarısız olduğunda ! Youtube size yakın olanlar ile sosyalleşme için değil sadece. Ayrıca uzanmak ve işinizi büyümesine yardımcı olmak için Youtube kullanabilirsiniz. pek çok kullanıcı bu sitede olduğundan, neden sizin yararınıza olduğunu kullanmayın. Bu makalede paylaşılan ipuçlarını kullanın ve işinizi büyütmek izle edebilirsiniz. Artık kendi kitleye yönelik bu teknikleri hedef gerekir. Youtube pazarlama ile başlayan önce, bu konuda daha fazla bilgi edinmek. Artık kendi kitleye yönelik bu teknikleri hedef gerekir. Youtube pazarlama ile başlayan önce, bu konuda daha fazla bilgi edinmek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *